Akcia Hogo-fogo 3/2012
A takto sme to zhodnotili.:)

Ahoj Jaro,

tak teda to bola akcia. Cítil som sa u teba ako doma, veľmi príjemne. Škoda, že to tak rýchlo prešlo a že som bol ku koncu už unavený. Cestou domov som musel dva krát zastať a prevetrať sa.
No a k veci. Bolo super, ďakujem za výborný obed aj kávičku. No a hlavne dík za super posluchové zážitky. Ako už vždy píšem po akcii, tak zase Ti to hralo lepšie. Ale o poriadny kus lepšie ako naposledy. Môžeš byť na seba hrdý. Fakt si ma nabudil. Tohto roku toho veľa asi nestihnem, ale potom by som sa aj ja pustil do nejakých nových bedničiek. Ten typ zvuku čo dokážeš spraviť sa mi veru páči. Ked som večer doma trochu počúval, musel som si veru znova zvykať. To rozloženie aparátu bude v novom bývaní veru tak ako máš Ty. Má to veľmi veľký význam a prínos pre zvuk.
Zaujímavý bol zvukový vývoj Tvojich 9900+Seas. Kombinácia elektronkového predzosíka a tranzistorového konca je veľmi dobrá. Ešte škoda, že sme nevyskúšali toho Paganiniho v tejto kombinácii, ale Tesla sa nedala vôbec zahanbiť.
Zaujímavé bolo pre mňa aj to, ako sa 9900 prejavuje zvukovo podľa spôsobu zapojenia výhybky. Inak podľa mňa je to jeden z najlepších reprákov čo sa týka podania strunových nástrojov, najmä akustických gitár. 6dB + RLC je prednes jemnejší a čistejší, ale pri 12dB zase udernejší, dynamickejší.
Písal som Peťovi, že máš pre neho konektory a nech mi niečo napíše o tom predzosíku, čo Ti robil, tak som zvedavý.
Tak zatiaľ sa maj pekne.
Martin


Nazdar Martin,

Aj ja som mal z našej audio Hogo–Fogo akcie dobrý pocit. A ten bol ešte umocnený, aj tým, že sme sa spolu chutne naobedovali a dobre porozprávali. Cítim, ako sú blahodarné tieto stretnutia pre oboch. Peťovi som cinche odovzdal dnes ráno a trochu som mu o akcii porozprával. Dnes by mali prísť na program nové búdky – možno, že už večer zahrajú nejaké saxafónové sólo. Uvidím, ako sa mi bude dariť. Dakujem za krásne bedničky, posnažím sa, aby aj ich zvuk bol fajnový. Rád by som tam použil trochu iný typ výhybky (potom prezradím) a možno aj výšak.

 

Jaro